Політика

“Ви пам’ятник, ним і залишайтеся”: Мер Філатов різко звернувся до Кравчука

0

Борис Філатов порадив першому президенту не втручатися в “дрібні” історії.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Мер Дніпра Борис Філатов назвав першого президента України Леоніда Кравчука пам’ятником і “українським Вашингтоном”. Таку заяву він зробив в прямому ефірі “Свободи слова з Савіком Шустером” у відповідь на звернення Кравчука до чинного глави держави Володимира Зеленського, передають Патріоти України.

У ньому Кравчук закликав Зеленського зупинити “беспрєдєл” мера Черкас, який послабив карантин в області. Філатов порадив першому президенту не втручатися в “дрібні” історії і назвав його пам’ятником.

“Я хотів порадити шановному Леоніду Макаровичу не використовувати слово “бєспрєдєл”, тому що воно прийшло до нас із кримінального жаргону. По-друге, я хотів би порадити шановному Леоніду Макаровичу залишатися нашим українським Вашингтоном і в історії, які відбувалися навколо мера Черкас та інші дрібні історії, не втручатися. Тому що він пам’ятник, йому потрібно їм залишатися, а не бути флюгером залежно від того, який у нас порядок денний”, – заявив Філатов.

У відповідь перший президент сказав, що “залишиться Кравчуком, а Вашингтоном не буде”, так само як і пам’ятником за життя.