Суспільство

“Ви умом і красой нас плєнілі, ми ж для вас откриваєм сєй зал” – в українському університеті урочисто відкрили жіночий туалет (відео)

0

У Києві в Державному університеті телекомунікацій урочисто відкрили відремонтований жіночий туалет.

Церемонія відбулася з зачитанням промови та подяки керівництву вишу і перерізанням стрічки.

Про це повідомляє Про Львів.

Відео з «урочистої церемонії» опублікували у Facebook.

Представник вишу зазначив, що, згідно з рішенням ректора, вибором облицювальної плитки, необхідного устаткування та різних аксесуарів займалися жінки, в тому числі і ті, що працюють на поверсі, де розташований туалет.

Туалет відкрили напередодні 8 березня. Керівництво університету запевнило, що вони «дуже старалися» і вклали у ремонт туалетів любов та турботу, тому вірять, що дамські кімнати сподобаються працівницям.

Після відкриття туалетів всіх запросили на келих шампанського.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16