Політика

“Ви вбивaєтe Україну і ведете до федералізації” – Комаровський звернувся до тих, хто обстоює українську мову

0

Український лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський в інтерв’ю заявив, що не очікував на “мовні” розбірки” під час президентства Володимира Зеленського.

Український лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський вважає, що люди, які порушують в Україні мовне питання, працюють на розкол держави. Таку думку він висловив у інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону.

Він сказав, що ніколи не міг уявити, що це питання може бути актуальним під час президентства Володимира Зеленського.

“Якби мені сказали, що ось ці “мовні” розбірки можливі за президента Зеленського, я б два роки тому плюнув цій людині в обличчя. Це жах! Яка Європа? Це просто негідно XXI століття”, – сказав Комаровський.

Він вважає, що українці зациклені на мовних суперечках і не обговорюють інших, важливіших питань.

“Якби це було нашою головною проблемою! Про бандитів, злодіїв, убивць, реальних убивць, які крадуть у людей, ніхто не пише. Але привід [для суперечки]: собачку неправильною мовою обслужили, коли стригли. Блін, позорисько… Які картинки ви створюєте для російського телебачення, показуючи, що тут відбувається?” – обурився лікар.

Він погодився із журналістом, що за цими розбірками можуть стояти агенти впливу Росії.

“Судячи з усього, так. Тому що, я вважаю, у здоровому глузді цього ухвалити не можна було. Ні, не можна, однозначно”, – сказав Комаровський.

Він розповів, що часто подорожує Україною і ніколи не стикався з мовною проблемою.

“Яка у нас фантастична країна, які в нас дивовижні люди! Скільки раз я був у Карпатах, у Західній Україні, в Івано-Франківську… Немає мовної проблеми у країні. Немає взагалі! Кожен, хто рот відкриває на цю тему, – ворог України. Реальний. Я бачу дуже чітку, зрозумілу політику… Ви ніколи не перевчите 50% країни. Ніколи. Усе, чого ви досягнете (а ви цього, гади, досягнете), – це озвіріння. Ви думаєте, що люди просто зараз більше полюблять мову? Просто ось розбіглися вони. Якщо їм ставлять [умови], то вони більше любитимуть? Не буде цього ніколи. Але буде інше. Ви ведете країну до федералізації. А федералізація – це реальний розкол, це означає, що Україна як унітарна держава перестане існувати. Частина піде мігрувати в бік Росії, частина – у бік Європи. Ви вбиваєте Україну”, – сказав Комаровський.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16