Суспільство

“Ви відмовляєтеся визнати наш біль, тим самим поглиблюючи його”. Родини жертв зі збитого Боїнгу-777 написали листа Путіну

0

Російське видання “Новая газета” оприлюднило текст звернення родин загиблих з літака рейсу МН17 до президента РФ Володимира Путіна.

Воно з’явилося сьогодні, 6 червня 2021 року, в переддень початку слухання цієї справи по суті, що має розпочатися у Гаазі.

Автори колективного листа звинувачують главу російської держави та підконтрольний йому уряд в небажанні визнавати причетність до трагедії, а також в небажанні допомагати слідчим.

“Ми звинувачуємо російський уряд в тому, що вій заперечує свою причетність до цього. Та у відмова від співробітництва зі слідчою групою, створеною Радою Безпеки ООН в липні 2014 року і дотримання резолюції 2166, яка була одноголосно прийнята. В тому числі і в Російській Федерації”, – йдеться у листі.

Далі йдуть персональні звинувачення на адресу Путіна.

“Ваше заперечення кидає виклик доведеними фактами, і ви це знаєте. Ми не можемо змиритися з вашим запереченням непоправних подій того липневого дня. Ми шкодуємо про сім років, протягом яких ви відмовляєтеся визнати наш біль,тим самим поглиблююючи його”, – зазначають родичі жертв.

Повна версія звернення знаходиться за цим посиланням.

Джерело: Еспресо.TV