Політика

“Ви всі расисти”: скандальна акторка, яка заявила, що “вона не українка” влаштувала істерику та накинулась на шанувальників

0

Скандальна акторка, котра народилась в Україні, Ольга Куриленко невдало виправдалась за свій допис про те, що у неї немає української крові, а тому вона вітає СРСР з “дньом пабєди”.

Про це вона написала в “Інстаграм”.

Так, Куриленко почала виправдовуватись, мовляв “Україна входила у склад СРСР”, а тому вона опублікувала привітання з “дньом пабєди”. Далі актриса заявила, що вона нічого не казала про “конфлікт” Росії та України.

Куриленко, яка раніше писала, що у неї немає української крові та вона навіть здала для цього текст ДНК, на цей раз заявила, що “їй вже все одно, яка у неї кров”, а всі, хто її критикують – расисти.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist