Суспільство

Віцеспікер РФ на сесії ОБСЄ заявив, що “Крим ніколи не повернеться до України”

0

Віцеспікер Державної думи Російської Федерації Петро Толстой на сесії ПА ОБСЄ заявив, що окуповані Крим і Севастополь “ніколи не повернуться до складу України”

Про це він заявив під час зимової сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, передаю росЗМІ.

“Окремо хочу сказати, що як і раніше залишається неприйнятним тон щодо російського Криму і Севастополя, який пролунав у виступах українських колег. Але це вже, по всій видимості, данина традиції. Потрібен час, щоб вони зрозуміли, що ні Крим, ні Севастополь ніколи не повернуться на Україну і завжди будуть частиною Російської Федерації”, – наголосив Толстой.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16