Суспільство

Вічний міністр Аваков – “Україна може повернутися до нормального життя 15 травня”

0

Україна продовжує боротися з поширення коронавірусу. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що за оптимістичними прогнозами до нормального життя країна може повернутися після 15 травня, передає 24 канал.

Наразі ніхто не знає, коли в Україні закінчиться епідемія коронавірусу. Все залежатиме від ситуації та того, наскільки ефективною буде боротьба з недугою. Про це у фейсбуці написав Арсен Аваков.

На мою думку, країна почне повертатися до нормального життя лише після 15 травня. І це – припущення оптиміста, – написав міністр.

Аваков наголосив, що все залежить від людей. Якщо вони уникатимуть обіймів і шашликів у парках, дотримуватимуть всіх обмежень, рівня трагічних втрат вдасться уникнути.

Він додав, що наразі карантин скасували лише в Китаї. Усі інші країни лише посилюють його.

Міністр також розповів про ситуацію зі забезпеченням країни всім необхідним:

  • незабаром незабезпечені українці почнуть отримувати допомогу від держави;
  • є пакет допомоги реальному сектору економіки;
  • з продуктами проблем не буде;
  • засоби захисту теж є, регулярно здійснюють нові поставки;
  • поліцейські, рятувальники, прикордонники, Нацгвардія теж забезпечені.

Зверніть увагу! Раніше Аваков заявив, що карантин в Україні може протривати 2 місяці. Це мінімальний термін, на який схожі заходи запроваджують у країнах Європи. У також мережі з’явилося відео, на якому міністр зазначав, якщо ситуація з поширенням COVID-19 не покращиться, то обмежувальні заходи можуть діяти, як мінімум, до 12 травня.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16