Суспільство

Вічний міністр Аваков – “Україна може повернутися до нормального життя 15 травня”

0

Україна продовжує боротися з поширення коронавірусу. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що за оптимістичними прогнозами до нормального життя країна може повернутися після 15 травня, передає 24 канал.

Наразі ніхто не знає, коли в Україні закінчиться епідемія коронавірусу. Все залежатиме від ситуації та того, наскільки ефективною буде боротьба з недугою. Про це у фейсбуці написав Арсен Аваков.

На мою думку, країна почне повертатися до нормального життя лише після 15 травня. І це – припущення оптиміста, – написав міністр.

Аваков наголосив, що все залежить від людей. Якщо вони уникатимуть обіймів і шашликів у парках, дотримуватимуть всіх обмежень, рівня трагічних втрат вдасться уникнути.

Він додав, що наразі карантин скасували лише в Китаї. Усі інші країни лише посилюють його.

Міністр також розповів про ситуацію зі забезпеченням країни всім необхідним:

  • незабаром незабезпечені українці почнуть отримувати допомогу від держави;
  • є пакет допомоги реальному сектору економіки;
  • з продуктами проблем не буде;
  • засоби захисту теж є, регулярно здійснюють нові поставки;
  • поліцейські, рятувальники, прикордонники, Нацгвардія теж забезпечені.

Зверніть увагу! Раніше Аваков заявив, що карантин в Україні може протривати 2 місяці. Це мінімальний термін, на який схожі заходи запроваджують у країнах Європи. У також мережі з’явилося відео, на якому міністр зазначав, якщо ситуація з поширенням COVID-19 не покращиться, то обмежувальні заходи можуть діяти, як мінімум, до 12 травня.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist