Політика

“Від 40% ВВП до треба вижити”: у мережі показали еволюцію обіцянок влади Зеленського

0

У мережі з’явилося відео, автори якого показали, як за рік правління президента Володимира Зеленського змінювалися заяви влади.

Так, у ролику показано, що на початку свого президентства Зеленський і його команда обіцяли людям мільйони нових робочих місць, зростання ВВП на 40% і десятки тисяч кілометрів відремонтованих доріг.

Пізніше влада почала зменшувати дані раніше обіцянки. Так, вже новий прем’єр-міністр Денис Шмигаль обіцяв не мільйони робочих місць, а тільки 500 000, які, за його словами, повинні були бути створені вже в травні 2020 року.

В реальності ситуація з безробіттям і зубожінням населення тільки погіршується. Заступник директора Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк повідомила, що на початок травня у них є 50 000 вакансій, кількість яких за рік зменшилася на 40%.

У той же час голова уряду Денис Шмигаль закликав населення не чекати допомоги від держави, а йти працювати в будь-яку сферу, яка готова приймати нових працівників, щоб вижити і прогодувати себе.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16