Політика

“Від 40% ВВП до треба вижити”: у мережі показали еволюцію обіцянок влади Зеленського

0

У мережі з’явилося відео, автори якого показали, як за рік правління президента Володимира Зеленського змінювалися заяви влади.

Так, у ролику показано, що на початку свого президентства Зеленський і його команда обіцяли людям мільйони нових робочих місць, зростання ВВП на 40% і десятки тисяч кілометрів відремонтованих доріг.

Пізніше влада почала зменшувати дані раніше обіцянки. Так, вже новий прем’єр-міністр Денис Шмигаль обіцяв не мільйони робочих місць, а тільки 500 000, які, за його словами, повинні були бути створені вже в травні 2020 року.

В реальності ситуація з безробіттям і зубожінням населення тільки погіршується. Заступник директора Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк повідомила, що на початок травня у них є 50 000 вакансій, кількість яких за рік зменшилася на 40%.

У той же час голова уряду Денис Шмигаль закликав населення не чекати допомоги від держави, а йти працювати в будь-яку сферу, яка готова приймати нових працівників, щоб вижити і прогодувати себе.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist