Політика

“Від Коломойського відрікаються соратники – процес напіврозпаду почався”, – Лещенко

0

Український мільярдер Ігор Коломойський почав втрачати соратників, як тільки США оголосили про введення проти нього санкцій.

Про це на своєму каналі в Telegram написав колишній депутат Верховної Ради Сергій Лещенко.

Він звернув увагу на те, що найближчий соратник Коломойського нардеп Ради Ігор Палиця ввечері 5 березня в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” наполегливо заперечував бізнес-зв’язки з олігархом.

“Я товариш Коломойського, друг Коломойського, але не його бізнес-партнер”, – запевняв Палиця.

Лещенко вважає цей випадок показовим.

“Процес напіврозпаду почався. Від Коломойського починають відрікатися його соратники в зв’язку з американськими санкція … Ну а що ви хочете? Нікому не посміхається перспектива отримати довічний бан на поїздки в англосаксонський світ і потрапляти по спецмоніторінг в банках”, – зазначив колишній депутат.

Варто відзначити, що під санкції потрапив не тільки Коломойський, але і його дружина Ірина та двоє дітей.  Їм було заборонено в’їзд на територію США.

У Держдепі підкреслили, що олігарх потрапив в “чорний список” через корупційну діяльність і спроби підірвати демократію в Україні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16