Події

Від удару повис на паркані: Поліцейський на BMW протаранив огорожу в Чернівцях

0

Співробітник поліції був поза службою. Проходити тест на алкогольне сп’яніння він відмовився.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, інформує Цензор.НЕТ.

Інцидент стався в ніч із п’ятниці на суботу. Співробітник поліції не впорався з керуванням, наїхав на світлофор і протаранив паркан.

За кермом був 31-річний співробітник одного з територіальних відділень ГУНП у Чернівецькій області. Поліція почала службове розслідування.

“За результатами службового розслідування буде надано оцінку діям поліцейського. У разі підтвердження причетності поліцейського до ДТП, буде прийнято рішення про його безальтернативне звільнення з лав поліції”, – повідомили у відділі комунікації.

Поліцейський на BMW протаранив огорожу та повис на паркані в Чернівцях 01
Поліцейський на BMW протаранив огорожу та повис на паркані в Чернівцях 02
Поліцейський на BMW протаранив огорожу та повис на паркані в Чернівцях 03

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16