Політика

“Відчули безкарність, страждають нацизмом”: Кива влаштував істерику і пригрозив українцям розправою

0

Одіозний нардеп від “Опозиційної платформи” Ілля Кива знову “відзначився” скандальною заявою та пригрозив частині українців.

Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Ківа заявив, що він – нащадок Героя Радянського Союзу  – і звернутися до мешканців Західної України, які вважає він, “страждають за нацистським режимом” і спокійно живуть і “не приховують свою фашистку ідеологію”, при цьому “відчули безкарність і втратили страх”.

При цьому нардеп істерично назвав їх нащадками зрадників і попередив: якщо й надалі “осквернятимуть пам’ятники “визволителям і переможцям над фашизмом”, “здорова частина України стане на захист пам’яті”.

“Ви плюєте нам в душу, а коли ми прийдемо до влади, будемо вас судити – і рука не здригнеться”, – видав істеричну заяву нардеп.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist