Події

Відео. “Це вам від платників податків України!” Тупицькому на стіл кинули пачку грошей у престижному готелі в Дубаї

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У мережі з’явилося інтерв’ю з головою Конституційного суду України Олександром Тупицьким в престижному готелі в Дубаї, де він зараз відпочиває з сім’єю, передає PavlovskyNEWS.

Спілкування почалося з кинутої пачки грошей на стіл і формулюванням, що це “матеріальна допомога від платників податків України на дорогий готель”. Раніше в пресі з’явилася інформація, що Тупицький відпочиває на королівської віллі, де добова оренда становить понад 300 тис. грн.

Глава КСУ заявив, що це брехня, а всю правду українці зможуть дізнатися з декларації Тупицького, яку він заповнить по прильоту в Україну.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16