Політика

Відео. Гончаренко з Радуцьким влаштували перепалку в прямому ефірі

0

Народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко і глава парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький посварилися в прямому ефірі.

Під час програми “Свобода слова Савіка Шустера” 13 листопада між ними виникла суперечка через кількість тестувань українців на коронавірус (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Коли Радуцький розповідав про проведеня в Україні тестів, Гончаренко перебив його і звинуватив у брехні. У відповідь глава комітету ВР почав пригадувати чутки, пов’язані з його політсилою.

“У вас немає іншої відповіді, окрім “сам дyрeнь”?” – парирував нардеп.

Потім Гончаренко закликав Радуцького “вибачитися перед українцями за брехню”. Той відповів нардепу: “Перед людьми – так, перед тобою – ні. Ти хто такий взагалі?”.

Також Радуцький запитав у Савіка Шустера, чи не можна замінити народного депутата. Ведучий заявив, що тут не футбольний матч.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16