Події

Відео. “Ми виховуємо еліту, яка буде спілкуватися російською!” Гучний скандал у дитсадку на Дніпропетровщині

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У Дніпропетровській області знайшли нелегальний приватний садок, в якому не навчали української мови, адже виховували, за їхніми словами, “еліту, яка буде спілкуватися російською”.

Про це йдеться в сюжеті “5 каналу”.

У рекламному ролику садка йдеться, що діти там навчаються двома мовами: російською та англійською.

За словами мешканки Дніпропетровщини Аліни Бардашевської, яка деякий час водила в цей заклад свою дочку, в місяць вона платила 11 тисяч гривень.

Жінка звернула увагу, що її україномовна дитина почала говорити російською мовою. За поясненнями мати одразу звернулася до адміністрації садочка.

“Була відповідь керівництва, що “ми виховуємо еліту, яка буде спілкуватися російською. Українська дітям не потрібна. Формально ми можемо щось показати українською, але це не потрібно”, – розповіла Бардашевська.

Після цього інциденту її дитина перестала ходити в садок.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16