Війна

Відео. Українські військові записали зворушливе привітання з Великоднем

0

44 окрема артилерійська бригада привітал всіх зі святом!

Прийміть вітання з Великоднем ! Христос Воскрес!

Дуже зворушливе відео. Тримайтеся! Україна переможе!

Свято Великдень знаменує світле Воскресіння Ісуса Христа та торжество перемоги над смертю.

Сьогодні, 19 квітня, християни східного обряду відзначають Світле Христове Воскресіння, або Великдень. Це свято – найважливіше та найвеличніше у православних християн, адже приурочене Воскресінню Ісуса Христа.

Великдень є пам’яттю про спокутну жертву Ісуса Христа в ім’я порятунку роду людського від страшних мук. Це свято символізує перемогу життя над смертю, звільнення від вантажу гріха, перехід зі стану несвободи в царство свободи й любові. Тому Великдень також називають найсвітлішим святом у церковному календарі. Відзначає Світле Христове Воскресіння весь без винятку християнський світ.

Великдень: чудесне воскресіння Христа

Згідно з Євангелієм, невдовзі після прибуття Ісуса Христа до Єрусалиму його за 30 срібняків зрадив один із учнів – Юда. Після того Ісуса розіп’яли на хресті, а віддані учні поховали його в печері неподалік від Голгофи, вхід до якої завалили величезним каменем.

На третій день після своєї смерті Ісус Христос воскрес із мертвих. У недільний день до гробу прийшли жінки-мироносиці й виявили, що місце поховання порожнє. Натомість вони побачили ангела, який сповістив їм, що Ісус воскрес.

За матеріалами зі сторінки 44 окрема артилерійська бригада