Політика

Відео. “Вони вкоренилися” Сергій Сивохо заявив за яких умов жителі Донбасу повернуться в Україну

0

На окупованій території Донецької області думки жителів щодо реінтеграції до складу України і Росії різняться. Ексрадник секретаря РНБО Сергій Сивохо розповів, чого хочуть на Донбасі.

В ефірі передачі Олени Бондаренко колишній радник секретаря РНБО Сергій Сивохо зазначив, що у донеччан “різні думки” щодо повернення регіону під контроль Києва. “Природно, є великий відсоток тих, хто хоче повернутися в Україну, але не хоче повертатися в Україну, яку намагався створити Порошенко, де постійно гноблення було Донбасу, постійно були незрозумілі червоні лінії.

Порошенко їх накреслив, а вони так і залишилися. Вони вкоренилися … “- зазначив він. При цьому Сивохо зазначив, що його Платформа щодо примирення продовжує працювати, хоча карантин по коронавірусній інфекції нового типу вніс свої корективи.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist