Події

Відео. “Хочу в Донецк , дончан на вас нет!” Громадянки у норкових шубах у центрі Маріуполя протестували проти тарифів

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

“Хочу в Донецк , дончан на вас нет ” кричали сегодня под мерией Мариуполя гражданочки , обеспокоенные “тарифами ” в норковых шубах !!!

Якось усе це мені нагадує 2014 рік .

Спочатку тарифи , потім пенсії в Росії більше , а потім і ” путин прийди ” .

Дежавю . Страшно знову за своє місто .

Так , я теж проти тарифів , але ми повинні розуміти , що “ворог не спить ” і “медведчуки ” розшатують країну зсередини .

Треба негайно заборонити партію ОПЗЖ , яка відверто співпрацює з окупантами та призиває до об’єднання з терористами .

Маша Украинская

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16