Війна

Відео. ЗСУ влаштували масштабні маневри танків та артилерії біля Криму

0

Артилерійські та танкові резерви Збройних сил України влаштували масштабні навчання біля тимчасово окупованого Криму. Вони за сигналом висунулися у визначені райони задля протидії наступу умовного противника.

Кадри маневрів показала пресслужба Командування Об’єднаних сил ЗСУ у Facebook. За легендою навчань, танковий підрозділ за підтримки піхоти спробував прорвати лінію нашої оборони (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Зокрема, під час розвідки було визначено головні вогневі сили противника і з метою протидії в бій ввели танковий резерв та протитанкову артилерію. Протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 “Рапіра” швидко зайняла вогневі позиції та почала знищувати цілі.

Тим часом танкові екіпажі відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості та зміну позицій, встановлення димової завіси та маскування техніки, вихід на рубіж і знищення противника.

“Танкові та артилерійські підрозділи тренуються в умовах, наближених до бойових. На перший погляд може здатися, що сценарій навчань дуже звичний, тому що військовослужбовці відпрацьовують алгоритм дій регулярно. Проте кожного разу в значній мірі змінюються цілі та тактичний фон, надаються нові ввідні, поглиблюються й удосконалюються навички ведення бою у особового складу”, – пояснив командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com