Війна

Відмінне влучання: ЗСУ керованою ракетою відправили ватажка терористів на концерт до Кобзона

0

На порушення режиму припинення вогню та обстрілу мирного населення зі сторони російських окупаційних військ українські військові дають адекватну відповідь, пише 24 канал.

Серед них – знищення командирського позашляховика одного з підрозділів бойовиків точним влучанням ракети, відео якого опублікував журналіст Андрій Цаплієнко.

За його словами, на відео опубліковано, як бійці 30 ОМБр стріляють по автомобілю бойовиків з протитанкової керованої ракети (ПТКР).

На цьому ж відео видно момент влучання ракети, а також як від місця вибуху втікає людина.

Відео знищення командирського автомобіля бойовиків (обережно, ненормативна лексика, 18+)

“Вони не будуть мовчки дивитися, як їх безкарно вбивають. Це відповідь на обстріл Золотого-4, де “ЛНРівці” накрили три будинки мирних. Поруч з цією ділянкою від осколка снаряду загинув молодий український боєць”, – написав Андрій Цаплієнко.

28 квітня внаслідок ворожого обстрілу загинув боєць 93-ї ОМБр Олексій Лісін. Він загинув, перебуваючи на бойовому посту.

Він відзначив, що для проведення цієї операції знадобилася активна взаємодія кількох підрозділів.

“Протягом кількох років на цій ділянці фронту ворожі “птурісти” (оператори ПТРК, – 24 канал) розстріляли не одну українську військову автівку. Хлопці з “тридцятки”, схоже, змінили ситуацію на свою користь”, – відзначив Андрій Цаплієнко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16