Війна

“Відмінні результати”: Бойовий дрон українського виробництва успішно пройшов випробування

0

Український безпілотний літальний апарат «Грім», який був розроблений компанією «Атлон авіа», пройшов черговий етап випробувань. Крім того, він продемонстрував свою міць і відмінні результати, про що інформує Defense Express.

Директор компанії Антон В’юнник заявив, що під час випробувань БПЛА відпрацював різні режими польоту, характерні для його бойового використання. Також були перевірені маневреність і швидкість апарату. Крім того, керівник компанії додав: «У цей же час ми протестували алгоритми виявлення, і наведення на ціль».

На відео показано, що дрон набирає бойову висоту завдяки Мультикоптер, який також виконує різні функції. Він дає можливість збільшити час перебування БПЛА в повітрі, а також розширити передачу інформації навіть в умовах масштабного протидії ворожих засобів РЕБ.

Примітно, що сам по собі «Грім» набирає розгін до 120 кілометрів на годину, і завдяки його оптичної станції з камерою, дозволяє виявляти навіть малорозмірні цілі з висоти понад тисячу метрів. Ця техніка також оснащена осколково-фугасної кумулятивної і термобаірческой боєголовками.