Суспільство

Відомо про стан курсантів, які вижили після катастрофи Ан-26

0

У авіакатастрофі 25 вересня, яка сталася біля Чугуєва з військовим літаком Ан-26, загинули 25 людей. Врятувалися двоє – курсанти другого курсу нацуніверситету імені Кожедуба, інформує 24 канал.

Як пише телеграм-канал “Харьков 1654”, загибель 25 людей вже офіційно підтверджена, а лікарі розповіли, у якому стані ті двоє юнаків, яким вдалося вижити.

  • За інформацією від міськради Харкова, один із курсантів перебуває в опіковому центрі Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги. Він у вкрай важкому стані, йому роблять операцію.
  • Другий курсант, як розповів директор обласного Центру екстреної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта, зараз у Військово-медичному клінічному центрі Північного Регіону.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер зазначив, що обидва ці юнаки –курсанти другого курсу національного університету ВПС імені Кожедуба.

Що відбувається на місці трагедії під Чугуєвом: ексклюзивне відео 24 каналу

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist