Політика

Відповіла питанням на питання та поклала слухавку: жуналісти запитали прес-секретарку Зеленського Мендель про скандал з Єрмаком

0
За словами Мендель, президент Володимир Зеленський не збирається реагувати на скандал із записами, на яких брат голови ОПУ Денис Єрмак обговорює призначення на державні посади.

Запитували прес-секретарку Мендель про позицію президента Зеленського журналісти «Главком».

«Ви хочете, щоб президент реагував на кожен пост у фейсбуці?» — відповіла вона на запитання журналіста «Главкому» про те, чи слід очікувати реакції на скандальне відео від глави держави.

У відповідь на уточнювальні питання «Главкому» Мендель тричі повторила: «Президент що, має реагувати на кожен пост у фейсбуці?», і сказала: «Я вас почула» і поклала слухавку.

Нагадаємо, нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос в суботу, 29 березня 2020 року, виклав у вільний доступ відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака — Денис Єрмак — обговорює питання призначення на різні державні посади.

Андрій Єрмак 29 березня заявив, що подає заяви до СБУ та ДБР через відео, розповсюджене народним депутатом від «Слуги народу» Гео Леросом.

Згодом Лерос оприлюднив нові відео розмов брата глави Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував скандал з братом голови ОПУ Андрія Єрмака: «Якщо підтвердиться, чиновник буде покараний».

ДБР відкрило кримінальне провадження на Гео Лероса за поданням голови ОПУ Єрмака

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16