Війна

“Відриті у шахтах винищувачі” – Генерал ЗСУ пояснив, чому Путіну так сильно був потрібен Донецький аеропорт

0

Запеклі бої за три українських аеропорти на території Донбасу 2014 року були пов’язані із намаганням Росії використовувати їх для власної військової авіації під виглядом авіації “республік”.

Про це в інтерв’ю в ефірі телеканалу Obozrevatel TV заявив генерал Збройних сил України, заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони Сергій Кривонос. “Чому були такі активні бої 2014 року за три аеропорти – Донецький, Луганський і Краматорський? Тому що на той час це могло дати спроможність виправдання перебування російської авіаційної техніки на території Донбасу”, – заявив він.

За словами генерала, якби хоча б один із цих аеропортів був придатний для використання, там одразу з’явилися б літаки Російської Федерації з українською символікою, нібито “захоплені” в України.

“Ніхто б уже потім не розбирався, звідки вони взялись. А це була б авіаційна техніка Російської Федерації”, – сказав Кривонос.

Як писав OBOZREVATEL, 15 жовтня Росія вийшла з консультативної групи з розслідування аварії малазійського літака Boeing рейсу MH17 в Україні, в яку входять Нідерланди і Малайзія.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist