Російсько-окупаційні формування “ЛНР” були приведені в повну бойову готовність.

Гнівне повідомлення ватажка луганських терористів Леоніда Пасічника у своєму Telegram опублікував пропагандист Андрій Марочко, передає Politeka.net.

Зокрема, маріонетка Кремля пригрозила Україні “відсунути лінію фронту”.

Так, ватажок терористів “ЛНР” Леонід Пасічник нахабно звинуватив бійців ЗСУ у порушенні домовленостей і обстрілі ЛЕП “Михайлівка-Комунарська”, ремонтної бригади, яка працювала на ній, і патруля ОБСЄ.

Крім цього, в своєму гнівній заяві підконтрольний Кремлю Пасічник звернувся до президента України Володимиру Зеленському з прямими погрозами.

“У зв’язку з цим хочу звернутися до президента України Володимиру Зеленському. У разі продовження таких дій з боку ЗСУ, ви, Володимир Олександрович, не залишите нам іншого вибору, окрім як прийняти ефективні і рішучі заходи до того, щоб відсунути лінію зіткнення від зазначеної лінії електропередач”, – йдеться у заяві, опублікованій в Telegram.

Намагаючись залякати Україну, безпідставно звинувачуючи її в порушенні домовленостей про режим припинення вогню, Пасічник ще заявив наступне: “У цих цілях мною вже дані відповідні вказівки про приведення в бойову готовність підрозділів “народної міліції”.

Раніше ми розповідали про загибель 18-річного бійця ЗСУ. Військовослужбовець зі Славути Сергій Тимощук вважався в списках безвісти зниклих практично шість років.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на Колумніст! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

👇🏻👇🏻👇🏻 facebook.com/columnistua