Новини

Відсутність у команди Зеленського стратегії щодо Донбасу доводить, що альтернативи Мінському процесу немає, – Порошенко

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Мюнхенська безпекова конференція – це найвпливовіший щорічний майданчик, де світові лідери обговорюють стратегію розвитку глобальної безпеки на наступний період.

Про це журналістам розповів п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, пише Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу партії.

За його словами, саме тому так важливо не просто утримувати українське питання в порядку денному заходу, а й активно пропонувати нові ідеї та ініціативи.

Порошенко провів багато зустрічей у рамках конференції.

“Графік зустрічей був досить насичений. Це не просто бажання охопити якомога більше коло, а це наполеглива і кропітка робота щодо захисту українських інтересів. Мюнхенська безпекова конференція – це найкращий у світі стратегічний майданчик, де озвучуються ті ініціативи, ті стратегії, які матимуть місце протягом усього 2020 року”, – зазначив Порошенко.

Він нагадав, що під час своєї президентської каденції саме в Мюнхені обговорювалися і санкції проти Росії, і Мінські угоди, і закон про деокупацію Донбасу.

“Щорічно Україна виходила з тими чи іншими стратегічними ініціативами. На жаль, цього року у нас були, за словами президента, лише тактичні речі. Іноді хаотичні, іноді суперечливі. Але для нас важливо, щоб на цих майданчиках ми намагалися продемонструвати єдність української позиції. Саме тому ми намагалися це провести в рамках двосторонніх консультацій”, – зазначив Порошенко.

Він підкреслив, що відсутність стратегічних ідей у команді Зеленського щодо завершення російської агресії на Донбасі доводить, що альтернативи Мінському процесу немає.

“Відсутність ініціатив, відсутність стратегії як щодо внутрішнього законодавства, так і щодо зовнішніх позицій означає, що альтернативи Мінську не існує. Альтернативи закону про деокупацію Донбасу не існує. І в цих умовах доводиться обмежуватися тактичними речами”, – зазначив Порошенко.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16