Суспільство

Вигнаний Гончарук несподівано проговорився, як обманюють Зеленського

0

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що президенту Володимиру Зеленському зараз подають неправдиву інформацію, пише видання Політека.

Про це він сказав в інтерв’ю.

Гончарук зазначив, що не бачився з президентом Володимиром Зеленським після своєї відставки.

«Кілька разів обмінялися повідомленнями. Не більше», – зазначив екс-прем’єр. При цьому Гончарук запевняє, що нормальні людські стосунки у них збереглися.

Екс-глава Кабміну додав, що на його думку, зараз навколо президента виникло помилкове інформаційне поле, що спричинило за собою численні помилки.

«…на жаль, останнім часом дуже багато помилок. І я це пов’язую з тим, що навколо президента часто формується помилкове інформаційне поле», – заявив він.

На переконання Гончарука, формує таке поле оточення президента свідомо чи напівсвідомо. 3окрема він торкнувся питання співпраці з МВФ.

«Я думаю, що якщо раніше адвокатів співпраці з тим же МВФ навколо нього було більше, то зараз, очевидно, їх менше», – зазначив

Гончарук впевнений, що Зеленський все ж розуміє важливість співпраці з МВФ і прийняття необхідних для цього законів.

«Більше того, ми неодноразово говорили про те, що це не про кредит МВФ, а це про репутацію країни. Тобто про те, чи будуть з тобою взагалі працювати наступні кілька років, чи немає», – зазначив екс-прем’єр.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16