Суспільство

Вигнаний Гончарук несподівано проговорився, як обманюють Зеленського

0

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що президенту Володимиру Зеленському зараз подають неправдиву інформацію, пише видання Політека.

Про це він сказав в інтерв’ю.

Гончарук зазначив, що не бачився з президентом Володимиром Зеленським після своєї відставки.

«Кілька разів обмінялися повідомленнями. Не більше», – зазначив екс-прем’єр. При цьому Гончарук запевняє, що нормальні людські стосунки у них збереглися.

Екс-глава Кабміну додав, що на його думку, зараз навколо президента виникло помилкове інформаційне поле, що спричинило за собою численні помилки.

«…на жаль, останнім часом дуже багато помилок. І я це пов’язую з тим, що навколо президента часто формується помилкове інформаційне поле», – заявив він.

На переконання Гончарука, формує таке поле оточення президента свідомо чи напівсвідомо. 3окрема він торкнувся питання співпраці з МВФ.

«Я думаю, що якщо раніше адвокатів співпраці з тим же МВФ навколо нього було більше, то зараз, очевидно, їх менше», – зазначив

Гончарук впевнений, що Зеленський все ж розуміє важливість співпраці з МВФ і прийняття необхідних для цього законів.

«Більше того, ми неодноразово говорили про те, що це не про кредит МВФ, а це про репутацію країни. Тобто про те, чи будуть з тобою взагалі працювати наступні кілька років, чи немає», – зазначив екс-прем’єр.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist