Суспільство

“Вийди, ти ж з інфекційного”, – лікарка розповіла про утиски медиків, які працюють з COVID-19

0

Попри сьогоднішню величезну підтримку лікарів і від волонтерів, і від простих громадян, і від держави все ж в житті медиків, які працюють із коронавірусними пацієнтами, інколи трапляються неприємні ситуації. Мовиться про дискримінацію та травлю, пише 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

На глобальному позитивному тлі підтримки все ж виникають різко негативні ситуації. Про це головна лікарка Олександрівської лікарні Людмила Антоненко лікарка розповіла в інтерв’ю LB.ua.

Подекуди сусіди почали негативно ставитися до персоналу, який працює в Олександрівській лікарні, а особливо — в інфекційному відділенні. Неприємні ситуації були на початку епідемії, коли градус паніки в суспільстві був значно вищим.

За словами головлікарки Олександрівської лікарні, негативні коментарі і ставлення вдалося одразу ж “погасити”.

Були випадки, коли в автобус, який бізнесмени нам організували, сідає хтось зі співробітниць інфекційного відділення, а персонал інших відділень їм кричить: “Галя, вийди, ти ж з інфекційного!”, – розповіла Людмила Антоненко.

Через негативне ставлення сусідів одну медсестру з чоловіком довелося з дому переселити в готель. Загалом, каже лікарка, люди і досі бояться заразитися саме від медиків.