Суспільство

“Вийди звідси, нечисть!” До будинку судді КС Філюка на Волині принесли гарбузи

0

Громадські активісти та ветерани провели акцію протесту біля розташованого під Луцьком будинку судді Конституційного Суду Петра Філюка, який голосував за скасування електронного декларування.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на “Суспільне”.

Акцію анонсували напередодні. Біля будинку активістів вже чекали правоохоронці.

Під воротами будинку протестувальники розклали полотна з відбитками “кривавих долонь” і кілька гарбузів зі свічками всередині.

Учасники акції скандували: “Відставка або смерть!”

“Хоча Хелловін – це і не українське свято, прийшли цього дня, бо суддя Філюк – нечисть, яку потрібно виганяти”, – пояснив один з учасників протесту, майданівець Богдан Климчук.

За словами учасників акції, Петро Філюк у цьому будинку буває рідко, зараз живе в Києві.

Від будинку судді активісти рушили до будівлі Апеляційного суду області, який Філюк очолював упродовж 15 років перед тим, як отримати призначення у КСУ, і повісили там плакат.

Вийди звідси, нечисть! До будинку судді КС Філюка на Волині принесли гарбузи 01Вийди звідси, нечисть! До будинку судді КС Філюка на Волині принесли гарбузи 02
Вийди звідси, нечисть! До будинку судді КС Філюка на Волині принесли гарбузи 03
Вийди звідси, нечисть! До будинку судді КС Філюка на Волині принесли гарбузи 04

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16