Новини

Війна на Донбасі: Гібридна армія Путіна обстріляв школу з дітьми в Мар’їнці

0

Члени незаконних збройних формувань Донбасу, які всіляко підтримуються російським диктатором Путіним, здійснили обстріл житлових кварталів населеного пункту Мар’їнка. В результаті учнів місцевої школи довелося евакуювати в бомбосховищі, про що йдеться в повідомленні ВЗГ в соціальній мережі «Фейсбук».

Згідно з даними штабу, найманці з Росії відкрили вогонь зі стрілецької зброї, а також автоматичних гранатометів по житлових кварталах, що на околицях Мар’їнки. Під обстріл, в тому числі, потрапила місцева загальноосвітня школа №2, де на той момент знаходилися діти. У ВЗГ розповіли: «Персонал навчального закладу оперативно евакуював юних жителів Донбасу. Вони сховали їх у бомбосховищі цієї ж школи. По завершенні обстрілу співробітники Національної поліції вивезли учнів і персонал школи з небезпечного району та розвезли по домівках ».

У повідомленні також зазначається, що в результаті ворожого обстрілу ніхто серед учнів і персоналу школи, а також цивільних жителів Мар’їнки, не постраждав.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16