Новини

Війна на Донбасі: Штаб ООС оприлюднив зведення по ситуації в Луганській і Донецькій областях

0

Війна, яка триває в нашій країні вже більше шести років, принесла в сім’ї українців не мало горя. Адже в результаті бойових дій з боку країни-агресора Російської Федерації, на території Луганської та Донецької областей загинуло чимало захисників, а також цивільних.

І, не дивлячись на підписану «формулу Штайнмайера», укладені під час переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську домовленості, саміт нормандського формату в Парижі, незаконні збройні формування, контрольовані Росією, продовжують бойові дії.

Однак, як йдеться у зведенні прес-центру штабу ООС, протягом суботи, сьомого березня, на території Донбасу було відносно спокійно. Зокрема, спостерігалося різке скорочення кількості обстрілів з боку ворожих сил. За добу було зафіксовано всього шість інцидентів.

Також варто відзначити, що вперше за тривалий час найманці не застосували щодо Збройних сил української держави артилерію 120-міліметрового калібру. Вони обмежилися 82-міліметровими мінометами, гранатометами, а також іншим озброєнням. Також в штабі додали, що впродовж минулої доби в результаті обстрілів сили ООС не понесли жодної втрати.