Новини

“Війна в Сирії”: Опозиція розгромила сили Асада і Путіна в Ідлібі, багато жертв

0

Бойові дії на території Сирійської Арабської Республіки, а якщо бути точніше, то в провінції Ідліб, тривають. Сьогодні стало відомо про те, що опозиційні сили Сирії, за яких заступається Туреччина, завдали летальний удар по силам Асада і Путіна. У всесвітній мережі Інтернет навіть було опубліковано відео з епіцентру бойових дій, де повстанці за підтримки Анкари перейшли в наступ і стрімко розвивають його. Відеоролик був оприлюднений в соціальній мережі «Твіттер» в акаунті Kavkaz Centеr.

Більш того, в повідомленні наголошується, що іранці і громадяни Росії зазнають значних втрат. На кадрах, які були опубліковані в Інтернеті, видно, як група повстанців йде в наступ на тлі артилерійських розривів.

Також на відео показується велику кількість загиблих прихильників урядових сил. На кадрах можна також побачити і розбиту бронетехніку, а також багато зруйнованих будівель. У повідомленні зазначається: «Запеклі бої в Ідлібі. На різних напрямках повстанські сили перейшли в активну фазу наступу. Асадіти, російські та громадяни Ірану зазнають величезних втрат ».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist