Новини

“Війна в Сирії”: Опозиція розгромила сили Асада і Путіна в Ідлібі, багато жертв

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Бойові дії на території Сирійської Арабської Республіки, а якщо бути точніше, то в провінції Ідліб, тривають. Сьогодні стало відомо про те, що опозиційні сили Сирії, за яких заступається Туреччина, завдали летальний удар по силам Асада і Путіна. У всесвітній мережі Інтернет навіть було опубліковано відео з епіцентру бойових дій, де повстанці за підтримки Анкари перейшли в наступ і стрімко розвивають його. Відеоролик був оприлюднений в соціальній мережі «Твіттер» в акаунті Kavkaz Centеr.

Більш того, в повідомленні наголошується, що іранці і громадяни Росії зазнають значних втрат. На кадрах, які були опубліковані в Інтернеті, видно, як група повстанців йде в наступ на тлі артилерійських розривів.

Також на відео показується велику кількість загиблих прихильників урядових сил. На кадрах можна також побачити і розбиту бронетехніку, а також багато зруйнованих будівель. У повідомленні зазначається: «Запеклі бої в Ідлібі. На різних напрямках повстанські сили перейшли в активну фазу наступу. Асадіти, російські та громадяни Ірану зазнають величезних втрат ».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16