Суспільство

“Війна вже закінчилась?” – Російський літак пролетів над територією України. Оприлюднено докази

0

п’ятницю, 10 липня 2020 року, один з повітряних бортів РФ, який здійснював внутрішній рейс за маршрутом Анапа – Санкт-Петербург летів, не оминаючи Україну, а через територію ОРДЛО й Луганської області, а у тій точці, де межі Луганської й Харківської областей зустрічаються з державним кордоном України з Росією увійшов у російський повітряний простір

На даний факт пізно ввечері звернув увагу журналіст Андрій Цаплієнко, передає Еспресо.TV.

На своєму Телеграм-каналі він навів скріншоти з даними літака, а також власні міркування з цього приводу.

“Росіяни знов в українському небі. Сьогодні російський пасажирський літак вилетів з Анапи і попрямував до Санкт-Петербурга над Донбасом – і окупованим, і неокупованим. Це неможливо було б зробити без дозволу відповідних офіційних структур України. Для них, схоже, війна за суверенітет цієї країни закінчилася”, – зазначив Цаплієнко.

Йдеться про борт U6346 (SVR346). Це Airbus A319-112 компанії “Уральські авіалінії”, зареєстрованих у Єкатеринбурзі.

Пересвідчитися в достовірності наведених Цаплієнком даних можна, скориставшись сервісом flightradar24.com. Станом на 09:55 ранку суботи, 11 липня, там ще зберігалася інформація про цей рейс.

Як свідчить схема прольоту літака суверенною територією України, спершу він – як в усіх подібних випадках вже не одинрік поспіль вчиняють російські пілоти – узяв курс чорноморського курорту Анапа на Петербург, але поблизу Ростова-на-Дону борт чомусь повертає на захід й рухається через Україну, де в районі тимчасово окупованих російсько-терористичними військами міст Брянка та Кадіївка (колишній Стаханов) вирівню курс і далі вже рухається на північ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist