Політика

«Війну можна виграти або програти»: Цимбалюк розкритикував Кравчука за його ініціативи по припиненню конфлікту на Донбасі

0

Кореспондент інформаційного агентства УНІАН в Москві Роман Цимбалюк розкритикував слова глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука, який заявив про намір «зупинити війну», – передає Колумніст.

Відповідну реакцію Цимбалюк розмістив на своєму Telegram-каналі. Журналіст зауважив, що Кравчук, одразу як став главою делегації заговорив про припинення війни. Але очевидно Леонід Макарович не знає, що війну можна або виграти або програти. Україна в цьому плані не є виключенням, тобто для нас не існує альтернативних варіантів завершення конфлікту на Донбасі.

Українці в коментарях висловили підтримку словам Цимбалюка, заявивши, що будь-який інший варіант, який примусить Україну поступитися національними інтересами буде розцінюватись як поразка.

Нагадаємо, що вкінці липня президент України Володимир Зеленський призначив главою української делегації в Тристоронній контактній групі першого президента України Леоніда Кравчука. Одразу після призначення, Кравчук попередив, що задля забезпечення миру, діючий президент повинен йти на непопулярні рішення.