Політика

«Війну можна виграти або програти»: Цимбалюк розкритикував Кравчука за його ініціативи по припиненню конфлікту на Донбасі

0

Кореспондент інформаційного агентства УНІАН в Москві Роман Цимбалюк розкритикував слова глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука, який заявив про намір «зупинити війну», – передає Колумніст.

Відповідну реакцію Цимбалюк розмістив на своєму Telegram-каналі. Журналіст зауважив, що Кравчук, одразу як став главою делегації заговорив про припинення війни. Але очевидно Леонід Макарович не знає, що війну можна або виграти або програти. Україна в цьому плані не є виключенням, тобто для нас не існує альтернативних варіантів завершення конфлікту на Донбасі.

Українці в коментарях висловили підтримку словам Цимбалюка, заявивши, що будь-який інший варіант, який примусить Україну поступитися національними інтересами буде розцінюватись як поразка.

Нагадаємо, що вкінці липня президент України Володимир Зеленський призначив главою української делегації в Тристоронній контактній групі першого президента України Леоніда Кравчука. Одразу після призначення, Кравчук попередив, що задля забезпечення миру, діючий президент повинен йти на непопулярні рішення.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist