Політика

«Війну можна виграти або програти»: Цимбалюк розкритикував Кравчука за його ініціативи по припиненню конфлікту на Донбасі

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Кореспондент інформаційного агентства УНІАН в Москві Роман Цимбалюк розкритикував слова глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука, який заявив про намір «зупинити війну», – передає Колумніст.

Відповідну реакцію Цимбалюк розмістив на своєму Telegram-каналі. Журналіст зауважив, що Кравчук, одразу як став главою делегації заговорив про припинення війни. Але очевидно Леонід Макарович не знає, що війну можна або виграти або програти. Україна в цьому плані не є виключенням, тобто для нас не існує альтернативних варіантів завершення конфлікту на Донбасі.

Українці в коментарях висловили підтримку словам Цимбалюка, заявивши, що будь-який інший варіант, який примусить Україну поступитися національними інтересами буде розцінюватись як поразка.

Нагадаємо, що вкінці липня президент України Володимир Зеленський призначив главою української делегації в Тристоронній контактній групі першого президента України Леоніда Кравчука. Одразу після призначення, Кравчук попередив, що задля забезпечення миру, діючий президент повинен йти на непопулярні рішення.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16