Суспільство

Війну визнано: Представник РФії зробив сенсаційну заяву на засіданні ООН

0
RUSSIAN FEDERATION addresses the SC. Security council meeting staff preparing prior to the meeting. Situation in the Middle East - Syria

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Представник Росії в Організації об’єднаних націй Василь Небензя назвав війну на Донбасі політичним конфліктом між Україною та РФ. Таким чином, він визнав, що війна на сході України – це не внутрішній конфлікт.

Про це повідомила у Facebook українська делегація в Тристоронній контактній групі з мирного урегулювання конфлікту на Донбасі.

Відомо, що російський дипломат зробив дану заяву під час акції, яку 3 грудня за київським часом провела Росія, під виглядом неформального засідання Радбезу ООН у форматі Аррія.

Українська делегація в ТКГ наголосила, що скандальна провокація, яку влаштувала Росія задля того, щоб спробувати легітимізувати бойовиків на міжнародному рівні.

Крім того, вони додали, що цей “захід” викликав серйозну стурбованість станом російської дипломатії.

Відповідно до інформації української сторони, на участь у “заході” взяли проросійські бойовики та український політтехнолог Михайло Погребинський, який напевно мав представляти “українську сторону у діалозі з Донбасом”.

Офіційний представник РФ в ООН Василь Небензя виконував роль “модератора дискусії”.

Цікаво, що у рамках “переговорів” озвучили пропозицію провести на тимчасово окупованому Донбасі “референдум щодо статусу цих територій з дотриманням всіх міжнародних вимог”.

Крім того, російський дипломат наголосив, що нормандський саміт не має заміняти “Мінський формат”.

Представники України в ТКГ зауважили, що наразі залишається загадкою, що саме мав на увазі Небензя, говорячи про “Мінський формат”.

Можливо таким чином він натякав, що Росія більше не планує брати участь у зустрічах лідерів “нормандської четвірки”.

Проте, найголовніше, що представник Росії в ООН чітко заявив, що на сході України вже 7-ий рік триває не внутрішній конфлікт, а політичний, сторонами якого є Україна та Росія.

Джерело

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16