Суспільство

“Вийняла із сумочки і поставила на стіл $60 тис.” – Притула розповів про рекордну пожертву на потреби армії

0

Член політради партії “Голос”, волонтер Сергій Притула закликав українців допомогти із забезпеченням українських воїнів необхідними для відбиття агресії РФ засобами. Він також розповів, як нещодавно отримав найбільше пожертвування від пані Наталі в розмірі 60 тис. доларів США.

Про це Притула написав на своїй сторінці у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

“Пані Наталя була дуже наполегливою і, зрештою, в один чудовий день приїхала на знімальний майданчик. Запросив гостю у гримерку, кава-чай. Редактори почекають. Пані Наталя виявилась скромною та цікавою співрозмовницею. Про вік говорити не прийнято, але, підозрюю, трохи молодша за мою маму. Львів’янка, яка вже достатньо довго живе у столиці. Трохи розказала про себе, багато випитувала про потреби військових. Під кінець розмови пані Наталя попросила скерувати її пожертву на якісь корисні придбання. Можливо, на потреби снайперів. Після цього вийняла з сумочки і поставила на стіл 60 000$. Ні, я не помилився ні у кількості нулів, ні у валюті. 60 000$ !!!!!! Це не просто найбільша пожертва, яку я, як волонтер, отримував за всі роки війни від жертводавців. Це не просто пожертва еквівалентна 30% від усіх коштів, які мною було зібрано за 11 місяців цього року. Це ще й найкраща відповідь усім тим, хто ретранслює наративи російської пропаганди про те, що українці втомились від війни! … Пані Наталя сказала, що це її свідомий і бажаний вклад у боротьбу з ворогом, і що вона щаслива, що може в такий спосіб підсилити нашу Армію.

Завдяки Вам нашим ворогам буде прилітати з нічного неба так, що українська земля буде дрижати і горіти у них під ногами! Десь так, як зображено на відео, яке люб’язно змонтували наші захисники, спеціально, щоб візуалізувати кінцевий результат Вашої пожертви. До Вашої допомоги я з величезним задоволенням додам із тих коштів, які є у моїй волонтерській скарбничці, ще 644 560 гривень. І таким чином ми доведемо кількість апаратів, які нестимуть “вітальні листівочки від українського народу” до 7 одиниць!

Окрім цього, прошу усіх бажаючих долучитися до придбання цього місяця ще 5 квадрокоптерів. Бюджет 165 000 грн. І, дуже хотілося б, ще до Нового року придбати одним вузькопрофільним спеціалістам 3 тепловізійні приціли. А це ще +/- 400 тис.

Прошу усіх про посильну допомогу!

Таким чином у грудні допомога Армії становила 2 324 560 грн. Загалом, з початку року і до сьогодні, ми допомогли Армії на суму 7 902 577 грн.

Схиляю голову перед вчинком пані Наталі і дякую усім небайдужим за їх щоденний вклад у допомогу нашим захисникам!

Працюємо, панове!” – закликав Притула українців допомогти армії.