Новини

Вийшов в народ на свою голову: Зеленського в Борисполі назвали зрадником і зажадали, сказати, ким він вважає Росію

0

Президенту України Володимиру Зеленському сьогодні довелося зіткнутися з ситуацією, коли до нього люди хочуть підійти не тільки для того, щоб зробити Селфі, а й покритикувати. Під час огляду главою держави Бориспільської багатопрофільної лікарні він почув на свою адресу крики. Зверталася одна з жінок, назвавши президента зрадником і поцікавившись, чому продовжують гинути хлопці на сході?

Жінка, що називається в лоб попросила президента назвати, хто для нього Росія, вважає її президент агресором? Також жінка назвалася мешканкою Донецька. На крик жінки відреагувала лише охорона, оточивши главу держави.

Сам Зеленський ніяк не відреагував на питання жінки, зробивши вигляд, що нічого не почувши, він проклав оглядати медустанову. Коментуючи інформацію, журналіст, історик Дмитро Вовнянко в своєму блозі зазначив, що сьогодні, можна сказати, сталася екстремальна ситуація – лідер українців зі своїм народом зустрівся. Він думав народ – це ті, кого до нього Селф випускають, а тут все, навпаки, вийшло. Реальний зустрівся. І висловив народ президенту все, що він про нього думає.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist