Новини

Вийшов в народ на свою голову: Зеленського в Борисполі назвали зрадником і зажадали, сказати, ким він вважає Росію

0

Президенту України Володимиру Зеленському сьогодні довелося зіткнутися з ситуацією, коли до нього люди хочуть підійти не тільки для того, щоб зробити Селфі, а й покритикувати. Під час огляду главою держави Бориспільської багатопрофільної лікарні він почув на свою адресу крики. Зверталася одна з жінок, назвавши президента зрадником і поцікавившись, чому продовжують гинути хлопці на сході?

Жінка, що називається в лоб попросила президента назвати, хто для нього Росія, вважає її президент агресором? Також жінка назвалася мешканкою Донецька. На крик жінки відреагувала лише охорона, оточивши главу держави.

Сам Зеленський ніяк не відреагував на питання жінки, зробивши вигляд, що нічого не почувши, він проклав оглядати медустанову. Коментуючи інформацію, журналіст, історик Дмитро Вовнянко в своєму блозі зазначив, що сьогодні, можна сказати, сталася екстремальна ситуація – лідер українців зі своїм народом зустрівся. Він думав народ – це ті, кого до нього Селф випускають, а тут все, навпаки, вийшло. Реальний зустрівся. І висловив народ президенту все, що він про нього думає.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16