Війна

Війська Росії влаштували нові провокації на Донбасі – штаб ООС

0

За добу 29 серпня ЗСУ зафіксували на Донбасі два порушення збройними формуваннями Російської Федерації домовленостей, досягнутих у межах переговорів ТКГ. Противник, зокрема, проявив вогневу активність.

Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат і поранень немає. Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою українськими воїнами, повідомляє штаб ООС на сторінці у Facebook.

Зазначається, що вранці минулої доби українські військові помітили, як зі сторони тимчасово непідконтрольної Ужівки ворог проводив інженерні роботи в бік позицій ЗСУ поблизу населеного пункту Водяне. Тоді як після обіду російсько-окупаційні війська здійснили неприцільні постріли зі стрілецької зброї неподалік від Зайцевого.

“Постріли були провокативними, тому вогонь у відповідь наші воїни не відкривали”, – запевнили в штабі ООС.

Там підкреслили, що від початку цієї доби, 30 серпня, на всіх ділянках відповідальності українських підрозділів зберігалася тиша, обстрілів з боку противника не зафіксовано й серед наших захисників немає бойових втрат і поранень.

“Підрозділи, залучені до проведення Операції Об’єднаних сил, продовжують неухильно дотримуватися умов режиму припинення вогню та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної ситуації”, – зазначають захисники України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16