Політика

Військова медик Ярина Чорногуз ночує на вході до Офісу президента: «Щоби Володимир Зеленський змінив свій курс на Росію або пішов із посади»

0
Попри загальнодержавний карантин, поряд з Офісом президента України, на вулиці Банковій, 11, у Києві, 16-ий день поспіль триває безстрокова акція протесту учасників війни на Донбасі.
Вони вимагають зупинки розпочатого президентом Володимиром Зеленським визнання ОРДЛО, розповідає Еспресо.TV.

Ініціатором акції виступила представниця «Госпітальєрів» Ярина Чорногуз. Дівчина знаходиться там постійно. Її підтримують ще кілька людей.

Перебіг протесту вона висвітлює у Facebook — або на своїй власній сторінці, або на сторінці Весна на граніті.

Охорона президентської канцелярії не дозволяє цим молодим людям встановлювати намет чи розпалювати багаття для обігріву, тож протестувальники переважно використовують плакати, роботу в соцмережах та спілкування з відомим посадовцями, які йдуть до офісу Зеленського.

Свої вимоги вони формили у вигляді маніфесту.

«Ми ночуватимемо та днюватимемо на граніті перед Офісом президента України аж поки Володимир Зеленський не припинить курс на зближення з Росією або піде з посади президента України», — наголошується у зверненні.

Попри невелику увагу до акції з боку українських ЗМІ, її перебіг вже висвітлено американським мовником NBC.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16