Суспільство

“Викликали поліцію”: невідомі розфарбували стелу із гербом Одеси, в кольори георгіївської стрічки

0

Невідомі розфарбували стелу із гербом Одеси, що на в’їзді у місто, в кольори георгіївської стрічки. Однак активісти одразу ж взялись виправляти витівку.

Місцеві активісти викликали поліцію та взялися перефарбовувати пам’ятний знак у синьо-жовті кольори. Про це повідомив Дем’ян Ганул на своїй сторінці у фейсбук. 

Вaндaлiв, які розфарбували стелу у кольори забороненого символу, розшукує поліція.

“Нам не приємно дивитись на кольори “георгієвської стрічки”, яка заборонена в Україні. Ми намалювали жовто-блакитний прапор України, аби воно не муляло очі. Нам не приємно, це є порушення закону. Ось є камери я думаю, що СБУ мали б розібратись у цьому”, – пояснив активіст.

Ганул зазначив, коли вони зафарбовували заборонену символіку, прибула поліція і представники комунальних служб, які пообіцяли відновити зображення в первісному вигляді.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

” alt=”” aria-hidden=”true” />

За матеріалами з сайту 24tv.ua

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist