Різне

«Вимагаю вибачень перед «ЛДНР»»: Шарій збісився призначенням Казанського і Гармаша в ТКГ

0

Відомий проросійський блогер Анатолій Шарій обурений призначенням з 9 червня представниками української делегацію в Тристоронньої контактній групі Донбасом донеччан Дениса Казанського і Сергія Гармаша, які після початку російської окупації були змушені покинути регіон.

Активна проукраїнська позиція Казанського і Гармаша викликала різку критику блогера, який активно виступає за “мир і дружбу з Росією” і підозрюється в зв’язках з Москвою.

Шарій вимагає від України, щоб вона скасувала своє рішення і вибачилася перед російськими найманцями “ЛДНР”.

Шарій не втримався і почав ображати журналістів, які у відповідь лише посміялися над проросійським блогером і його російськими “соратниками”.

“Одне задоволення зараз читати вал істеричних криків від проросійських мурзилок, Портнова, шаріїв, і т.п. з приводу моєї участі в переговорах тристоронньої контактної групи. Мабуть, саме ці судоми – головне підтвердження того, що все зроблено правильно і українська сторона потрапила в ціль, коли вирішила залучити до переговорів переселенців”, – прокоментував Казанський вал критики з боку російських агентів.

Джерело: Диалог.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua