Політика

“Вимагають вибачень” – Мендель посперечалася з відомим економістом через Зеленського та олігархів

0

Прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель посперечалася зі шведським економістом старшим науковим співробітником Atlantic Council Андерсом Аслундом у Twitter.

Суперечка зав’язалася в коментарях до твіта Мендель з посиланням на свою статтю про те, що Зеленський може кинути виклик будь-якому олігарху. Аслунд запитав, чи дійсно мається на увазі будь-який олігарх, оскільки український лідер жодного разу критично не висловлювався на адресу Ігоря Коломойського.

Аслунд заявив, що Коломойський – головна проблема України і запитав у Мендель, чи може президент так сказати або він “все ще прив’язаний до нього”. Також економіст поставив питання про те, чому досі люди Коломойського перебувають у лавах депутатів.

Мендель відповіла, що Аслунд, очевидно, пише це під впливом “старих наративів дезінформації”, а також тому, що його “звільнили”. Йдеться про відхід Аслунда з наглядової ради “Укрзалізниці”. Він попросив уточнити, що прес-секретар має на увазі під поняттям “старих наративів дезінформації”.

“Я прочитав усі заяви Володимира Зеленського. Чи сказав він коли-небудь публічно хоч одне негативне слово про Коломойського? (Всі ми знаємо, який він (Коломойський) шахрай.) Ні. Будь ласка, надайте докази зворотного або відкличте свій неприйнятний твіт! Буду вдячний за відповідь або, бажано, за вибачення. Вперед!”- написав Аслунд.

Також до суперечки приєднався австрійський економіст і керівник ініціативної групи з євроінтеграції південних Балкан Гюнтер Фелінгер. Він вказав Мендель на те, що особисті образи не замінюють обговорень, заснованих на фактах.

“Будьте професійні і шанобливі, якими повинні бути представники президента”, – закликав він.

Пізніше Мендель написала, що Аслунд “бореться зі словами, а Україна віддає перевагу діям”.

  • У статті для Atlantic Council Мендель заявила, що Зеленський готовий кинути виклик олігархам у будь-якій сфері.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16