Новини

“Він не л*х”: Сурков розповів про свої враження від Зеленського

0

Колишній помічник президента Росії та кремлівський куратор українського питання Владислав Сурков розповів про свої враження від президента України Володимира Зеленського.

Про це він розповів в інтерв’ю директору Центру політичної кон’юнктури Олексію Чеснакову.

«Не лох. У всякому разі, в Парижі всі сприйняли його за президента», — зазначив Сурков.

За його словами, у Зеленського є «незвичайна легкість у думках».

Нагадаємо, 18 лютого Путін підписав указ про звільнення Суркова з посади помічника президента. Про його звільнення стало відомо ще 25 січня. Російські ЗМІ вбачають причиною цьому провал політики Суркова щодо окупованих Росією територій ОРДЛО. Нібито через внутрішні конфлікти Сурков спочатку втратив контроль над «ЛДНР». Зокрема через суперечки з ФСБ спецслужба відібрала курування псевдореспублік у помічника Путіна.

24 січня на нову посаду заступника голови адміністрації президента був призначений Дмитро Козак, який, імовірно, опікуватиметься всіма питаннями, що стосуються пострадянського простору та перемовин із Україною.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16