Політика

“Він продовжує брехати!” – Гео Лерос вважає, що “у нас нема президента, а є актор, що грає цю роль”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Володимир Зеленський за старою звичкою продовжує відігравати роль перебуваючи на посаді президента України.

Відповідну думку в ефірі телеканалу “Прямий” висловив нардеп Гео Лерос, передає інформаційний ресурс “Думка”.

Так політик відзначив, що за його особистими відчуттями президента в Україні немає, а є лише людина котра відіграє дану роль.

Гео Лерос переконаний, що будь-який виступ Володимира Зеленського – всього-на-всього роль в якій він постійно доносить людям брехливі меседжі.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16