Політика

«Він ще піднесе нам сюрприз»: Сивохо розповів, як Зеленський буде садити “негідників і розкрадачів” і зупинить війну на Донбасі

0

В інтерв’ю для головного редактора видання «Гордон» Олесі Бацман колишній радник секретаря РНБО, креативний продюсер студії «Квартал 95» Сергій Сивохо зробив заяву про політику Володимирі Зеленського. За його словами, український лідер ще піднесе своїм співгромадянам сюрприз.

При цьому, Сивохо назвав головним досягненням нинішнього глави держави – це об’єднання країни заради зміни курсу та подальшого направлення розвитку. «Я не володію всією інформацією, якою володіє Зеленський, тому я не можу робити висновки, чому він чинить так чи сяк. Але я сподіваюся (я знаю цю людину давно, я знаю його як людину з твердою волею), що він ще піднесе нам сюрприз », – висловився він.

«Це буде приємний сюрприз. Хоча, дивлячись для кого. Якщо він посадить негідників і розкрадачів, для них це буде неприємний сюрприз, а для нас – приємний. Якщо він приведе світ на територію Донбасу, для мене це буде приємний сюрприз, а для «партії війни» – неприємний », – додав Сивохо.

Нагадаємо, раніше експерти Київського міжнародного інституту соціології провели опитування громадської думки, згідно з яким через один рік після того, як Володимир Зеленський зайняв президентську посаду, за нього готові голосувати 42,6% українців. Примітно, що рік тому в першому турі президентських виборів за Зеленського свої голоси віддали 30% виборців, а в другому – 73%.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16