Суспільство

“Він синій наглухо”, – заступник міністра Немілостівий бився з поліцейськими

0

Заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого зупинили поліцейські за підозрою у водінні в нетверезому стані, він чинив їм опір.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Зйомку з нагрудної камери поліцейського опублікував сайт “Обозреватель”, повідомляє Цензор.НЕТ.

На відео відображено момент, як чоловік іде з ключами (очевидно, від авто) до співробітників Національної поліції. У цей момент коп, звертаючись до колеги, сказав: “Він синій наглухо”.

Заступник Уруського спробував віддати ключі патрульним і піти, але правоохоронець не давав йому цього зробити. Коли коп пішов за чоловіком і закликав його зупинитися, той сказав: “Я заступник міністра!”.

Між водієм і правоохоронцями сталася перепалка, під час якої Немілостівий кричав, щоб копи “прибрали руки”. На записі також є момент бійки між чиновником і патрульними.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у фейсбуці, що уряд завтра збереться на позачергове засідання, щоб відправити Немілостівого у відставку.

“В четвер зранку уряд збирається на позачергове засідання. На порядку денному одне питання – звільнення заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого. Я вже не раз казав – у нашому уряді немає недоторканих. Ще раз доведемо ці слова діями”, – написав Шмигаль.

Він синій наглухо, - заступник міністра Немілостівий бився з поліцейськими, сьогодні його звільнять 01