Блоги

Він вам може не подобатися, але коли у України гарячка, то їй потрібен Порошенко, – блогер

0

21 квітня 2020 року виповнюється рівно рік, як в другому турі президентських виборів перемогу здобув Володимир Зеленський. Саме тому досить багато оцінок і аналітики сьогодні від політологів і експертів щодо першого року при владі Зеленського.

Політичний аналітик Павло Нусс відзначає, він не хоче повторюватися, оскільки вже не раз говорив, що обрання Зеленського – це одна з найгрубіших помилок українського народу.

Павло Нусс пише, важливо в черговий раз сказати лише одне – Петро Порошенко, як справжній лідер нації, був і залишається реальною і здоровою альтернативою всього цього хаосу і дилетантству.

Під час кризи ми не можемо чекати когось нового, а для виживання держави на тлі такої розрухи державного управління потрібно і необхідно підтримувати тих, хто зарекомендував себе в найважчі часи.

За словами аналітика, провали Зеленського і непереконливість Вакарчука свідчать, що Україні потрібен не піар-лідер, не «симпатичний актор», а професіонал, який добре знає свою справу. Він може не подобатися, як не подобаються гіркі ліки від хвороби, але, коли країну лихоманить, їй знову потрібен Порошенко, його лідерство і досвід, його знання і все ще зберігся авторитет на міжнародному рівні. Потрібен для виживання держави і кожного, хто пов’язує себе і своє майбутнє з цією країною, потрібен як ніколи.