Новини

Винищувачі ВСУ вкрилися льодом через негоду. У командуванні кажуть, що немає грошей на ангари

0
Літаки тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ, які знаходяться на бойовому чергуванні, вкрилися льодом через негоду. Про це повідомляє ресурс MilitaryAviation.in.UA в Facebook.
На фото показаний винищувач МіГ-29, який повністю обледенів. Товстим шаром льоду вкрилися навіть ракети бойового літака. Ресурс зазначив, що поки генерали сперечаються, скільки придбати або модернізувати літаків, «трудяга МіГарь десь сумує на морозі».
«Підходить 2021 год 21-го століття, а в ПС ЗСУ до сих пір не знають, що таке ангари, що таке« де-Айсінг », що таке сучасні спецмашини … Зате десь на Шірлані в відображенні очок поважного полководця ми «попереду планети всієї!»», – підкреслили в MilitaryAviation.in.UA.
В Українському мілітарному порталі пишуть, що негода створює проблеми при підготовці чергового літака до вильоту, оскільки льотчикам і персоналу доводиться витрачати час на очистку льоду з поверхонь.
Щоб уникнути подібного необхідно будувати ангари на аеродромах базування. При чому існують як довготривалі споруди, так і швидкомонтовані, до яких відносяться різні каркасні конструкції з перекриттям зі стійкого до вологи матеріалу.
У Командуванні ПС ЗСУ в коментарі LIGA.net підтвердили наявність такої проблеми. Вони кажуть, що «льотчики переживають», але вирішити проблему на багатьох аеродромах країни не можуть через брак фінансування: грошей не вистачає не тільки на ангари, але і на рішення найбільш актуальних завдань.
У командуванні авіацією сподіваються, що громадський резонанс допоможе привернути увагу влади до цієї та інших проблем сектора.