Політика

Винниченко: скоро рік, як відбулася афера століття — Зеленського пора кликати на стадіон, нехай він тепер замість Пороха відповідає на свої питання

0

Наближається 21 квітня, коли відбувся другий тур президентських виборів, на яких феєричну перемогу здобув Володимир Зеленський. У 2019 му році ми бачили одного кандидата в президенти Володимира Зеленського, а отримали зовсім іншого президента. Людину немов підмінили, виявилося, що у нього не тільки немає своєї команди, але він ще й виявився справжнісінькм брехуном.

Таку думку в своєму блозі висловив політолог і блогер Юрій Винниченко.

Він зазначає, Володимир Зеленський публічно зі сцени НСК «Олімпійський» під час дебатів, які були більше схожі на шоу «95 Кварталу», завалив Петра Порошенка питаннями, від яких просто фанатіє більшість українців, заявляючи: «Ось це взув!», «От це молодець — рубонув правду-матку в очі», «Ось Порох і почервонів, не знаючи, що й відповідати!». Народ радів, що тепер після такого приниження у Порошенка немає шансів, а їх улюбленець на президентському посту швидко виправить ситуацію і ніколи не опиниться на місці Порошенка, він же чесний.

Винниченко підкреслює, менше, ніж за рік виявилося, що народ просто зробили дурнем піарники і сам Зеленський, якому не завадило б на сцені публічно поставити ті ж питання, які він читав з листочка, задаючи їх п’ятому президенту України: чому не покарані соратники Януковича? Куди поділися наші карпатські ліси? Де реформи? Це лише кілька питань, насправді їх набагато більше.