Політика

Віп-палат для депутатів немає. Президент, прем’єр і глава ВР на випадок хвороби повинні мати певні умови, — Кличко

0

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що VIP-палат для чиновників і депутатів в Олександрівській лікарні немає.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Кличко зазначив: «Друзі! Що стосується VIP-палат, нібито, для депутатів та інших чиновників, у випадку їх захворювання на коронавірус — такого немає! Я підняв інформацію щодо розпорядження, яке поширюють сьогодні ЗМІ. Зараз з’ясовуємо всі деталі.

Поки скажу одне: справді, завжди так було, що перші особи держави — Президент, Прем’єр-міністр, Голова Верховної Ради — на випадок захворювання повинні мати певні умови. Окремі палати і щоб поряд знаходилася державна охорона. Така практика завжди була. І, до речі, не тільки в Україні. Але такі умови можуть стосуватися виключно керівництва держави.

Сьогодні є багато чуток. Кажуть, що Олександрівська — це, нібито, VIP-лікарня. Олександрівська лікарня є базовою. І, переважно, всіх хворих чи з підозрою на короновірус сьогодні відправляють туди. Якщо збільшуватиметься кількість хворих, ми будемо лікувати їх і в інших визначених і підготовлених для цього лікарнях. Таких сьогодні в столиці 7, включно з Олександрівською. І їх список опублікований».

Віп-палат для депутатів немає. Президент, премєр і глава ВР на випадок хвороби повинні мати певні умови, - Кличко 01

Як відомо, ексглава СБУ Валерій Хорошковський, заразився COVID-19 на французькому курорті Куршевель, де він відпочивав з представниками вищих політичних і бізнесових кіл України та Росії.

Крім Хорошковського стало відомо, що у Франції заразився народний депутат Сергій Шахов.

Крім того вірус COVID-19 виявлено у нардепів Вельможного з «Довіри», Горбенка зі «Слуги народу» і позафракційного Рудика.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16