Суспільство

“Випишіть на цього “гуся” протокол”: Скандальний народний депутат проїхався по могилах – ВІДЕО

0

У четвер, 18 червня, кортеж народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Вадима Рабіновича заїхав до культурно-історичного парку Болдині гори в Чернігові, де розміщується близько 230 курганів з могилами, які збереглися з часів Київської Русі.

Про це повідомляють “Новини Чернігівщини”.

Зазначається, що фактично, це є одним з найбільших поховань з 9-11 століття в Україні, які відомі науці. В’їзд на цю територію категорично заборонений.

Обурені такою неповагою до історічної спадщини активісти вирішили заблокувати автомобіль нардепа та вимагали від поліції скласти протокол про порушення та виписати штраф Рабіновичу. Але натомість правоохоронці накинулися на небайдужих громадян та спровокували сутичку, в результаті якою було затримано 10 людей за те, що вони не давали паплюжити історичну пам’ять нашого народу.

Джерело: ВГОЛОС

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist